';
side-area-logo
Image module

Biz
Kimiz?

Dif  Mobilya 2004 yılından buyana teknik yönetici, uzman tasarımcıları ve ustalardan oluşan ekibi,  geniş tasarım hacmi ile kültür ve iş merkezleri, konaklama ve dinlenme tesisleri, kafeterya ve bar, ofis ve ev ortamları için kaliteli ürün anlayışından taviz vermeden mobilya ve tasarım üretmektedir.

Çağdaş teknolojinin imkanları ve yetkin tasarım bilgisini üretim sürecimizde birleştirirken, üretici olmanın vermiş olduğu avantaj ile müşterilerimizin dilediği mobilyaları ölçü, renkler ve tasarımları standartlara uygun veya standartlardan ayrılıp özgün bir üretim gerçekleştirmektedir.

.

  • Profesyonel ekibimizle; çağdaş mimari dekorasyon dokunuşlarıyla yeni bir soluk getirmek.
  • Firmanızın misyonunu yansıtan, yeni çağın tasarım ve dekorasyonlarıyla ofis ve çalışma alanlarınıza modern dokunuşlar yaparak; gelişen ticaret dünyasında yerinizi almanızı sağlamak.

Dif Mobilya olarak, cafe & restaurant iç mekan tasarım dekorasyon,  ticari ofis & çalışma alanı dekorasyonu, iç & dış mekan mimari dekorasyon alanalrında modern ve estetik dokunuşlarla yaşam mekanlarınıza yeni bir soluk getiriyoruz.

delimiter image

Cafe & Restaurant
Dekorasyonu

delimiter image

Konut & Otel
Dekorasyonu

delimiter image

Ticari
Dekorasyonu

Dif Mobilya
Projelerimiz

Cafe & Restaurant dekorasyonu, Mimari dekorasyon, Ticari Ofis & Çalışma Alanı dekorasyonu, Mobilya Tasarımı alanlarında tamamladığımız projelerimize ulaşabilirsiniz.